Menu
Strona głównaFutra-ważne informacje-przeczytaj przed zamówieniem

Futra-ważne informacje-przeczytaj przed zamówieniem

Szanowne klientki:)
Futra opisane u nas jako "lux" są to futra premium /lis bądź jenot/  obszyte skórą naturalną i realizacja jest express i wynosi około 7-10 dni roboczych.
Natomiast pozostałe futra są  równiez piękne i puszyste, obszyte skórą ekologiczną i realizacja wynosi ok 14-21 dni roboczych.
Podczas składania zamówienia proszę w opcjach wybrać rozmiar jaki zazwyczaj się nosi a w komentarzu lub osobnym mailu koniecznie podać swoje wymiary-obwód biustu bez dodawania luzu,bioder,wzrost i wagę:)

Terminy realizacji podane są orietntacyjne,mogą wystąpić opóźnienia w realizacji z przyczyn loosowych,zamawiając u nas klient zgadza się na te warunki.
-W SEZONIE WYSOKIM /LISTOPAD-LUTY/ PRODUKTY SZYTE NA ZAMÓWIENIE ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ OPÓŹNIEŃ DO 30 DNI ROBOCZYCH.

Wszystkie futra oraz kamizelki nie są dopasowane w pasie chyba,że wyraźnie zaznaczono w opisie.Mają fason tzw .prosty.
Ponieważ futra są szyte na wymiar nie ma możliwości zwrotów / jedynie wymiana /.
Przy indywidualnej zmianie fasonów /przedłużenie,dopasowanie w pasie na zyczenie klientki itp./ nie ma możliwości zwrotu ani wymiany.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji:)
Zespół
Xandre.pl

...jest pusty

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Z plików tych korzystają też inne portale, w tym portale społecznościowe, dla celów statystycznych i reklamowych. Więcej informacji można znaleźć w "polityce prywatności".